Інтеграція журналу „Науковий вісник НГУ“в інформаційні ресурси

Рейтинг користувача:  / 28
ГіршийКращий 

   

   

   

     

 

Міжнародні наукометричні бази даних:

SciVerse Scopus. Із 2012 року Журнал „Науковий вісник НГУ“ індексується в найбільшій міжнародній реферативній наукометричній базі наукової періодики SciVerse Scopus, що є одним із авторитетних і успішних проектів у сфері наукометрії. SciVerse Scopus індексує більше 18000 найменувань науково-технічних і медичних журналів близько 5000 видавництв з усього світу. Засоби контролю ефективності досліджень SciVerse Scopus допомагають оцінювати роботу вчених і використовуються в якості критеріїв оцінювання ефективності діяльності вищих навчальних закладів.

Index Copernicus Journals Master List. Зчервня 2011 рокужурнал„НауковийвісникНГУ“ зареєстровановIndex Copernicus Journals Master List. Index Copernicus International з 1999 року забезпечує доступ до унікального інформаційного ресурсу мережі Інтернет ученим з усіх країн світу для пошуку необхідної інформації та розповсюдження відомостей про результати власних наукових досліджень. 

Каталоги періодичних видань:

Ulrich's Web Global Serials DirectoryЖурнал „Науковий вісник НГУ“ з квітня 2011 року входить до електронного міжнародного каталогу періодичних видань Ulrich's Web Global Serials Directory, який надає інформацію щодо періодичних видань, що видаються в різних регіонах світу. Сьогодні Ulrich's має великий авторитет  як один з найзручніших інструментів пошуку інформації, що використовується  в публічних і спеціалізованих бібліотеках провідних країн світу. 

Research Bib. Журнал „Науковий вісник НГУ“ з червня 2012 року входить до каталогу періодичних видань Research Bib Journal Database (Японія), що є найбільшим каталогом наукових періодичних видань з вільним доступом.

Повнотекстові бази даних:

EBSCOhost databases. Із 2012 року журнал „Науковий вісник НГУ“ включено до повнотекстової бази даних платформи EBSCOhost, що належить компанії "EBSCO Publishing, Inc", яка є авторитетним видавництвом науково-технічної періодики та надійним постачальником наукової інформації для різних організацій з всього світу, від шкільних і публічних бібліотек до науково-промислових корпорацій і урядових організацій. Національний гірничий університет уклав Ліцензійну угоду з компанією "EBSCO Publishing, Inc" (США) на поширення Контенту Публікацій журналу „Науковий вісник НГУ“.

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського. Архів журналу „Науковий вісник НГУ“представлено в повнотекстовій  базі „Наукова періодика України“ з 2009 року.

Реферативні бази даних:

ProQuestІз 2012 року журнал "Науковий вісник НГУ" доступний в інформаційно-пошуковій системі ProQuest. У рамках інтегрованої пошукової платформи відкривається доступ до 74 баз даних та електронних бібліотек, чиї матеріали відображають практично всі галузі наукової та освітньої діяльності. Сумарний обсяг джерел становить близько 8000 найменувань, у тому числі понад 4500 журналів у повнотекстовому вигляді.

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України. Журнал „Науковий вісник НГУ“ входить до загальнодержавної реферативної бази даних „Україніка наукова“, матеріали журналу публікуються у відповідних тематичних серіях Українського реферативного журналу „Джерело“.

ВІНІТІ РАН. Із 2011 року журнал „Науковий вісник НГУ“ включено до фонду науково-технічної літератури ВІНІТІ РАН, реферується в Реферативному журналі та Тематичних Базах ВІНІТІ РАН.

Передплатні агентства:

УДППЗ „Укрпошта“. Із 2010 року передплату на журнал „Науковий вісник НГУ“ здійснює провідне Передплатне агентство України. У каталозі передплатних видань індекс 89166.

ТОВ „Укрінформнаука“. Інформація щодо журналу „Науковий вісник НГУ“ розміщена в Каталозі періодичних видань (індекс 10107) Передплатного агентства „Укрінформнаука“,  що здійснює передплату на видання та доставку журналу передплатникам в Україні й за кордон.

ТОВ НВП „Ідея“ Інформація щодо журналу „Науковий вісник НГУ“ розміщена в Каталозі періодичних видань Передплатної агенції „Ідея“ (індекс 17736), що здійснює передплату на видання та доставку журналу передплатникам, надає можливість доступу до реферативних журналів і науково-інформаційних видань, довідкових і експертних систем із законодавства, юриспруденції, бізнесу.

 

Відвідувачі

6698116
Сьогодні
За місяць
Всього
1160
202304
6698116

Гостьова книга

Якщо у вас є питання, побажання або пропозиції, ви можете написати їх у нашій «Гостьовій книзі»

Реєстраційні дані

ISSN (print) 2071-2227,
ISSN (online) 2223-2362.
Журнал зареєстровано у Міністерстві юстиції України.
Реєстраційний номер КВ № 17742-6592ПР від 27.04.2011.

Контакти

49005, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 19, корп. 3, к. 24 а
Тел.: +38 (056) 746 32 79.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ви тут: Головна Індексація журналу