Партнери

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

mineworks-image«M I N E W O R K S» являє собою електронний каталог гірничошахтного обладнання з можливістю підбору моделей під задані гірничо-геологічні та технічні умови, порівняння характеристик моделей між собою, а також виконання гірничо-технічних розрахунків.

 

 

Освітньо-науково-виробничий портал «Рудана». Перший в Україні освітньо-науково-виробничий портал, що поєднує інтереси широких кіл виробничників, дослідників, студентів, учнів і всіх небайдужих до минулого, сучасного та майбутнього гірничорудної справи.


Видавничий дім «ВЕЛТ».
На сторінках його видань представлені наукові, аналітичні, інформаційні та практичні матеріали, які дозволяють сприяти державним органам управління всіх рівнів у проведенні експертиз та інших видів оцінок, розробки стандартів, регламентів, методик, інструкцій, рекомендацій, програм і проектів законодавчих документів.

 

 

“Eastern-European Journal of Enterprise Technologies” – науково-виробничий журнал, що видається в Україні з 2003 року. Журнал публікує наукові статті за напрямками: інформаційні технології, системи управління, фізика та нові матеріали, екологія, математика, кібернетика, промислові технології (машинобудування, металургія, хімічні технології).

 

  

 

 

 

Технічна електродинамікаЖурнал публікує оригінальні результати досліджень у галузях: теоретична електротехніка та електрофізика; перетворення параметрів електроенергії; електромеханічне перетворення енергії; електроенергетичні системи та устаткування; електротехнічні та електротехнологічні пристрої та комплекси; інформаційно-вимірювальні системи в електроенергетиці.

Журнал «Вісті Національної академії наук Азербайджану. Серія Наука та інновація» – офіційне видання Центру Наукових Інновацій Національної академії наук Азербайджану. У журналі публікуються наукові статті, матеріали про перспективні напрями, розвиток науки й технологій в Азербайджанській Республіці та за кордоном, виробництво, інноваційну діяльність, міжнародну співпрацю та інші питання, інформація про конференції, симпозіуми, наукові школи, загалом, про події, що відбуваються в науковому житті. Журнал введений до «Переліку наукових видань, рекомендованих для публікації основних висновків дисертацій в Азербайджанській Республіці» Вищої Атестаційної Комісії при Президентові Азербайджанської Республіки і бази даних Російського індексу наукового цитування (РІНЦ).

Журнал складається з наступних тематичних розділів: наука, техніка та технологія, інноваційна діяльність, виставки й міжнародні відносини, офіційна та нормативно-юридична інформація, новини в області науки та технологій.

 

JOSM-e

Journal of Sustainable Mining (J. Sust. Min.) є рецензованим науковим журналом, що видається Головним інститутом гірничої справи в Катовіцах (Польща).
J. Sust. Min. призначений для учених, зацікавлених у вирішенні ключових проблем сучасної гірничої справи. Журнал повідомляє про напрями та результати досліджень, що проводяться в області гірничих наук. Первинною референтною версією J. Sust. Min. є англомовна версія online. Поточна публікація статей на сайті jsm.gig.eu забезпечує швидке введення публікації до обороту наукової інформації. Кожна опублікована стаття піддається рецензуванню двома незалежними рецензентами. З 2013 р. Редакція J. Sust. Min. співпрацює з рецензентами з Польщі, Індії, Австралії, Іспанії, України, США, Латвії, Англії, Японії та Канади. З 2013 року Редакція J. Sust. Min. проводить стратегію розвитку. Результатом вжитих заходів має стати збільшення кількості цитувань, а зрештою – досягнення показника Impact Factor для Journal of Sustainable Mining.
Редакція Journal of Sustainable Mining запрошує до читання та співробітництва в області публікації й рецензування статей.

Наступні статті з поточного розділу:

Відвідувачі

3877468
Сьогодні
За місяць
Всього
4133
89569
3877468

Гостьова книга

Якщо у вас є питання, побажання або пропозиції, ви можете написати їх у нашій «Гостьовій книзі»

Реєстраційні дані

ISSN (print) 2071-2227,
ISSN (online) 2223-2362.
Журнал зареєстровано у Міністерстві юстиції України.
Реєстраційний номер КВ № 17742-6592ПР від 27.04.2011.

Контакти

49005, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 19, корп. 3, к. 24 а
Тел.: +38 (056) 746 32 79.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ви тут: Головна Співпраця Партнери